Bokhylla 1900-talets mitt
2019-02-14
614368
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, med skåpsdel, 1900-talets mitt, 2 dlr, furu, nyckelbussningar i mässing, nyckel total höjd ca 170, 109x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Nyckeln kärv (höger lås), brukslitage