Oljemålning
2019-02-13
614348
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
R. HORNEMANN (1900-tal): Hamnmoiv, signerad R. Hornemann, olja på duk, ca 70x100 cm