Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets början, förgylld, oval form, upptill med krönande bandrosett, pärlstavsbård, höjd ca 75 cm
Slitage, krönet med skada
614342
2019-02-27