Pokal i silver
2019-02-13
614296
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
POKAL i silver, 1700-talets mitt, Norrköping, stämplad, gravyr med akantusblad, höjd ca 9, diameter 8,5 cm, vikt ca 84 g
Bruks och åldersrelaterat slitage