Pokal i silver
2019-02-14
614294
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
POKAL i silver, 1700-talets mitt, Norrköping, stämplad, gravyr med akantusblad, höjd ca 10, diameter 8,5 cm, vikt ca 85 g
Bruks och åldersrelaterat slitage