Sideboard teak
2019-02-13
614265
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1950/60-tal, skyltmärkt Viking /Vaggeryd, teakfanér, inredning med hyllplan, benavslut med fothylsor, beslag i mässing, höjd ca 111, 150x44 cm, nycklar medföljer
Skiva med ytslitage, ett lås kärvar/fungerar ej