Picasso etsning
2019-02-13
614207
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (Spanien 1881-1973): Balettmotiv, signerad i trycket samt numrerad 284/300, etsning, bladmått 28x20 cm