M Pyk färglitografi
2019-02-13
614197
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Söndagspromenad, signerad och daterad Madeleine Pyk -75, XX / XXX, färglitografi, bladmått ca 65x78 cm