Madeleine Pyk färglitografi
2019-02-16
614185
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): "Frukost med jamaren", signerad Madeleine Pyk 241/250, färglitografi, bladmått ca 60x62 cm