Fat i silver
2019-02-13
614179
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT i silver, GAB 1939, kontrollstämplar, med gåvogravyr, diameter ca 36,5, vikt ca 602 g
Bruks och åldersrelaterat slitage