M Pyk Nice
2019-02-15
614175
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): "Vännerna i Nice", signerad och numrerad, M Pyk, 197/250, litografi, bladmått ca 64x50 cm
Oramad