Richard Ryan konstmapp Identities acquired
2019-02-13
614106
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 220/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm