Taklampa
2019-02-13
614031
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, blålackerad, skärm delvis genombruten dekor, diameter ca 35 cm
Bruksslitage