Stolar sengustavianska
2019-02-13
614027
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets början, skuren dekor, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, fleuroner saknas, lagningar