Ljusstakar barockstil silver
2019-02-13
613994
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets mitt, barockstil, punsad dekor med blad och fruktdekor, svenska importstämplar, höjd 17 cm, vikt 460 g