Anders Pehrson taklampa Bumling
2019-02-18
613965
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERS PEHRSON, "Bumling", taklampa, för Ateljé Lyktan, Åhus, brunlackerad plåt, diameter ca 40 cm
Slitage, repor, raster med skador