Tallrikar porslin Kina 1800-tal
2019-02-13
613922
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyrmålad dekor av fåglar och hamster, diameter ca 23 cm
2 med spricka, kantnagg, en trasig tallrik medföljer