Skåp kina 1900-tal
2019-02-18
613883
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKÅP, 1900-tal, Kina, målad dekor, beslag i mässing, invändigt med 1 hyllplan, höjd ca 94, 64x31 cm
Repor förekommer