Cloisonné Kina 1900-tal
2019-02-18
613840
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLOISONNÉ, 19 dlr, Kina, 1900-tal, höjder ca 1,5-16 cm
Slitage