Olle Hjortzberg oljemålning
2019-02-12
613769
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sydländskt landskap, olja på duk, signerad Olle Hjortzberg, daterad- 56, ca 50x61 cm