Fruktstilleben 1800-tal
2019-02-12
613593
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med frukter, osignerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 16,5 x 11 cm