Bronsskulptur
2019-02-12
613588
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets slut): Skulptur, brons, i form av kvinnofigur, signerad och daterad GN -99, höjd ca 41 cm