Stolar krom och bok
2019-02-13
613561
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 10 st, 2000-tal, mattförkromade stålrörsstommar, sits och rygg i formböjd bokfanér, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage