Jenni Porkka White
2019-02-16
613422
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JENNI PORKKA, samtida, "White", signerad och daterad Jenni 2018 á tergo, numrerad 7/100, c-print, bildmått ca 42x59 cm