Mat och bordsskedar silver
2019-02-12
613408
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MAT och BORDSSKEDAR, 3+1+1 st, silver, 1800-talets början, varav 3 st stämplade Carl Petter Modin Sundsvall 1808, längd 21-22,5 cm
Samtliga med monogram, slitage och skador