Mat och bordsskedar 1700-tal
2019-02-12
613403
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MAT och BORDSSKEDAR, 7 st, 1700-talets senare del, silver, olika tillverkare varav 2 st Anders Hjulström Köping 1792, längd 20-21,5 cm
Samtliga med gravyrer