Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-02-12
613351
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Konstnär, olja på pannå, ca 37x58 cm