Vas
2019-02-11
613312
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vas, otydligt signerad och daterad -83, 7/10, brons, höjd ca 19 cm