Lilux golvlampor
2019-02-25
613301
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 600 SEK |
LILUX, golvlampor, 2 st, 1900-talets andra hälft, modell L 1490, för 2 glödlampor, trumpetfot i lättmetall, stam i förkromat stålrör, höj- och sänkbar skärm av vit akrylplast, etikettmärkta, höjd ca 150 cm
Bruksslitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen