Köpmansdisk 1940/50-tal
2019-02-11
613275
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KÖPMANSDISK, 1940/50-tal, glasad front, invändig belysning, 20 lådor, höjd ca 92, 200x55 cm
Skador, repor