Ole Kortzau akvarell
2019-02-16
613198
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLE KORTZAU (f. 1939): Danmark, akvarell, signerad och daterad 1988, 59x42 cm