Francisco Barón
2019-02-11
613192
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANCISCO BARÓN (1931-2006): Surrealistisk kvinnoansike, signerad 22/150, brons, höjd 17 cm exkl sockel i plast
Sockel med nagg