Gustav Arne oljemåling
2019-02-22
613186
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Landskap, olja på duk, signerad G.Arne 1961, ca 80x65 cm