Carl Gunne oljemålning
2019-02-11
613050
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): "Vårvinter Stockholm", utsikt från Blasieholmskajen, signerad Gunne, olja på duk ca 55x68 cm