Peter Dahl färglitografi
2019-02-11
613046
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, samt CA, färglitografi, bildmått ca 60x80 cm
Ej examinerad ur ram