Klubbat för:
48 000 SEK
Schätzwert
40 000 SEK
Beschreibung
TRINE FOLMOE (Norge, född 1964): Diana, signerad T. Folmoe, olja på duk, 140 x 121 cm.
Zustandsbeschreibung
612945
2019-03-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner