Oidentifierad konstnär
2019-02-12
612851
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fjordlandskap, signerad (G Gremersson?) 97, olja på duk, ca 59x88 cm