Klubbat för:
6 400 SEK
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets första hälft, rokokostil, 2 delat, bemålat, beslag i förgylld metall, höjd ca 188, 114x51 cm
Senare bemålat
612800
2019-02-09