Lennart Jirlow
2019-02-08
612777
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): ´´Cote d ´Azur´´, blyertsteckning, signerad Jirlow, daterad 19.5.62, bladstorlek ca 25x19 cm
Smärre slitage, fläckar, ytsmuts. Uppfodrad på papp-pannå.