Rökelsekar i brons
2019-02-08
612698
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RÖKELSEKAR, Kina, 1800-tal, brons, tripod, med hänklar, höjd ca 9,5, diameter ca 10 cm, märkt undertill med 6 karaktärer
Slitage i botten