C Göran Karlsson Semafor
2019-02-09
612663
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Semafor, signerad CGK, plexiglas, höjd inkl sockel ca 78 cm
Repor