Sven Jonson färglitografi
2019-02-09
612588
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): Tempelruinen, signerad Sven Jonson, 23/310, färglitografi, bildmått ca 36x54 cm