Blandteknik samtida
2019-02-09
612542
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Polen samtida): Porträtt ´´Drapieznik´´, monogramsignerad och daterad AK-03, blandteknik, ca 20x20 cm