Stig Jonzon oljemålning
2019-02-09
612531
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): ´´Ås kyrka Ottenby´´, signerad och daterad -37, olja på duk, ca 33x47 cm