Matgrupp
2019-02-08
612498
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 9 dlr, England, 1900-tal, fanér i mahogny, bestående av: 8 stolar, matbord, 1 iläggsskiva á 45, sitthöjd ca 45, höjd bord ca 73, 188x99 cm
Slitage