Tidningsställ
2019-02-07
612423
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets början, mörkbetsad, svarvade ben, höjd 79, 50x35,5 cm
Bruksslitage