Byrå 3-lådig rokokostil 1900-talets första hälft
2019-02-14
612421
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 3-lådig med marmorskiva, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 82, 98x47 cm
Repor, märken, avslag, tröga lås