Georges Braque färglitografi
2019-02-08
612419
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: Komposition, signerad i plåten, från 1956 ur DLM nr. 85-86, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm