Georges Braque litografi
2019-02-08
612413
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Les étoiles", signerad i plåten, från 1959, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm
Ref , Maeght nr 1029