Peter Dahl litografier
2019-02-12
612350
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): 2 litografier ur Fredmans epistlar, signerade, ca 28x42 samt 41x28 cm